Zespół i kancelaria

Jestem radcą prawnym wpisanym na listę radców prawnych Okręgowej Izby Radców Prawnych w Opolu, z którą jestem związana od 2012 r. Wyższe studia prawnicze ukończyłam na Uniwersytecie Opolskim. Po odbyciu aplikacji radcowskiej przy Opolskiej Okręgowej Izbie Radców Prawnych, podczas której zdobywałam szeroką wiedzę teoretyczną oraz umiejętności praktyczne, w 2015 r. uzyskałam pozytywny wynik z egzaminu radcowskiego, organizowanego raz w roku przez Ministra Sprawiedliwości w porozumieniu z Krajową Radą Radców Prawnych. Specjalizuję się głównie w prawie cywilnym, gospodarczym, rodzinnym, prawie pracy oraz szeroko rozumianej windykacji.

Przed założeniem własnej Kancelarii doświadczenie zdobywałam w Spółce Partnerskiej Radców Prawnych. Od 2009 r. na stanowisku asystenta prawnika, a od 2012 r. jako aplikant radcowski. Dzięki temu zdobyłam bogate doświadczenie zawodowe w obsłudze klientów indywidualnych oraz przy obsłudze prawnej przedsiębiorców i zarządców wspólnot mieszkaniowych.

W działalności mojej Kancelarii zapewniam indywidualne podejście do każdego Klienta i mój osobisty udział w prowadzeniu zleconej sprawy. Stawiam na rzetelność, sumienność, dyspozycyjność oraz ciągłe dążenie do doskonalenia oraz podnoszenia poziomu świadczonych usług prawnych. Misją Kancelarii jest służenie pomocą w dokonywaniu najlepszych i trafnych dla Klientów rozwiązań, zminimalizowanie ryzyka w podejmowaniu decyzji biznesowych jak i tych podejmowanych w życiu codziennym.

Zapraszam do współpracy

RADCA PRAWNY

W zakresie praktyki mojej Kancelarii stawiam na współpracę z początkującymi przedsiębiorcami służę im pomocą formalno - prawną niezbędną do prawidłowego funkcjonowania i szybkiego rozwoju działalności gospodarczej. Poza tym, stałym już elementem mojej praktyki jest kompleksowa obsługa doświadczonych dużych i średnich przedsiębiorstw, poprzez doradztwo prawne m.in. w zakresie prawa pracy, prawa handlowego i gospodarczego, w tym sporządzania i opiniowania umów, konsultacji w zakresie prawa zamówień publicznych oraz prawa budowlanego, reprezentowanie przed wszelkimi sądami, organami administracji publicznej, urzędami, instytucjami, a także przed wszelkimi innymi podmiotami prawa prywatnego i publicznego. Współpracuję z firmami w szczególności z branży budowlanej, rolniczej, handlowej oraz różnego rodzaju usług, a także wspólnotami mieszkaniowymi. Znaczącą częścią mojej działalności jest reprezentowanie klientów indywidualnych, w szczególności w zakresie prawa cywilnego, rodzinnego, administracyjnego oraz karnego poprzez udzielanie porad prawnych i profesjonalne reprezentowanie przed sądami i instytucjami.

Umów się na spotkanie.


Kontakt